Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Náměty pro zlepšení fóra
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
K tomu je ve vyhledávání dole možnost zobrazit jako příspěvky. Záleží na vhodné volbě toho resp. těch klíčových slov.
Ale pravda Vyhledávání pomocí Google je někdy výhodnější, jelikož zobrazuje náhled (část textu) se zvýrazněnými vyhledávanými slovy což umožňuje rychlou orientaci.
Tiež sa mi osvedčilo hľadať cez Google s upresnením aby hľadal iba na tomto fóre.
Chcem vedieť čo sa na tomto fóre píše o hnilobe, tak do googlu napíšem "hniloba site:vcelarskeforum.cz" a googl mi vyhľadá všetký tvary tohto slova na tomto fore.
Totéž ale bez toho site:vcelarskeforum.cz dělá to vyhledávání zde - hned nahoře je také Vyhledávání pomocí Google a hledá jenom na těchto stránkách.
Jen to skáče do okna a je to trochu nepříjemné.
Jinak bych upozornil, že Google se to indexuje podle standardního nastavení počtu příspěvků na stránku. Pokud jste si někdo změnil standard, pak se nedivte, že vás Google hodí na stránku, kde ten dohledaný příspěvek není.
Co odradilo mne od přispívání do tohoto f'ora?
Dle mého názoru věcný příspěvek je velmi rychle zaplaven příspěvky zcela mimo téma.Dnes je jednoduší najít odpověď na konkrétní otázku někde jinde než na f'oru.
Řešení jak jsem již kdysi psal bych viděl k uložení celého f'ora do archivu s možností v něm brouzdat ale již do něj nemít možnost přispívat.A následně začít znova za daleko přísnějších podmínek kdy by témata mohli zakládat jen správci f'ora a vše mimo mísu bez milosti mazali.Červené palce bych zrušil pokud někdo nesouhlasí tak ať to vyjádří slovně,sám jsem se tím řídil a myslím že jsem nikdy nikomu žádný červený palec snad ani neudělil .Toď můj skromný názor.
Zpětná čistka by stálá za uvážení.
S červenými palci bez zdůvodnění mám také trochu problém, obzvlášť uvážím-li, že dříve, když se někdo utnul, tak to šlo opravit, nyní nemá už tu možnost, resp. má možnost to tím druhým palcem otočit, ale anulovat ne.
Za hloupý plevel mohou hlavně ti, kteří si myslí, že toho blba (protože je opravdu blbej) snadno znemožní a tu blbost mu snadno vyvrátí v domnění, že ho, toho blba, třeba i něco naučí. Ne, sami vidíte, že to nejde, že jen čeká na každého, kdo se na udičku chytí.
Prosím, vydržte to, nereagujte ani palci, ani slovně, bude klid.

PS: to zajisté nebyla reakce na Pepu, kterého tu po dlouhé době rád vidím a zdravím.
jozef mne tvoje príspevky vždy pomohli aj keď som sa niekedy musel dlho "brouzdat" v téme, kým som ich našiel...
potom som si ich skopíroval a mám v achíve pod názvom "Jozef Skála"
mne by sa videlo výhodnejšie to dobré čo sem (hlavne v počiatkoch, ale aj neskôr skúsení včelári dali z príslušných tém "vycucnúť" a toto "včelárske striebro" uzamknúť...
a nech sa píše do existujúcich...

... sa nejaké zmeny k lepšiemu na fóre pripravujú, bude viac moderátorov a tak to"mimo mísu" určite rýchlo pôjde mimo...
Dotaz na admina. Je možné změnit nick na jméno a příjmení? Pokud ano, prosím o změnu.
(co kdyby to udělali všichni?)
Ano, toto jde. Osobně to vítám. Ale dát to jako podmínku by nikam nevedlo. Pokud se někdo chce schovávat pod nick, udělá to za imaginární jméno.
Samozřejmě jsem nemyslel povinně. Jen pro zájemce.
(20.11.2016 10:55)Miroslav Vochozka napsal(a): [ -> ]Dotaz na admina. Je možné změnit nick na jméno a příjmení? Pokud ano, prosím o změnu.
(co kdyby to udělali všichni?)

Jistě, že to je možné a kdo se na mne s tímto obrátí, tomu jméno změním.
Stejně, jako nyní vám Smile
(20.11.2016 10:55)Miroslav Vochozka napsal(a): [ -> ]Dotaz na admina. Je možné změnit nick na jméno a příjmení? Pokud ano, prosím o změnu.
(co kdyby to udělali všichni?)

A k čemu je to podle tebe dobré? Dva a půl roku ti to nevadilo a teď to změníš, to tu budeš jako nový?
Skôr by som bol za doplnenie profilu.
K čemu mi to bude?
Myslím, že je to tak správné.
Vážím si lidí, kteří tady předávají své zkušenosti pod svým jménem.

Nový tu nebudu, vše co jsem napsal je teď pod celým jménem.
Nový bych byl v případě nové registrace. I to jsem zvažoval.
A jak sis říkal před operací ? Ať jsem v obraze. Že bych se taky nechal přeoperovat........Tomaso Bimbaso? Hm, popřemýšlím Smile
S TomasomFernandom som sa päťkrát pohádal, osemkrát ma nas ral, napísal mi 15 vulgárnych SZ a to sa teraz vymaže, zabudne a s Tomaso Bimbasom budem kamarátBig Grin

Tomaso ospravedlní príkladBig Grin
Zachoval bych nick v profilu. Když jsem si do misanova příspěvku dosadil "tom50",polilo mě horko.Smile
Tomas,toto je ešte pekný príklad,ak si niekto zmení nezrozumiteľný Nick na meno a priezvisko,to plne chápem,pri registrácii ťa nemusí nič rozumnejšie napadnúť a potom to chceš zmeniť.Mne vadí najmä to,ak má niekto nevyplnený profil,nezrozumiteľný nick a ty ani nevieš z kým máš do činenia,ako kolegu osloviť.
Základné udaje aspoň meno,rámiková miera a oblasť včelárenia by mali byť uvedené u každého kto chce debatovať v profile.Ak sa niekto hanbí sa svoje priezvisko,to by som ešte chápal,že chce zostať v anonymite,to by som ako povinnosť nevyžadoval.Ale uviesť meno,rámikovú mieru a oblasť včelárenia,to sú tri základné veci, ktoré pri normálnej komunikácii majú byť jasné.Bohužiaľ tieto údaje nemajú v poriadku niektorý ani z radu moderátorov,takže z toho mi vychádza,že debatovať z anonymom o ktorom nie je známe ani v akej oblasti včelári je v poriadku.Já vždy ak reagujem a nepoznám dotyčného včelára,tak mrknem profil aby som svoju odpoved či názor vedel kolegovi lepšie prispôsobiť a napasovať do konkretných podmienok,ak chýbajú tieto veci,je dabata z mojej strany a to ešte z anonymom stratou času.
V tématu Změna jmen uživatelů tyto změny zapisuji. Smile
Mě je třeba fuk, jak se tu kdo jmenuje jestli používá jméno s příjmením nebo nick. Spíš si myslím, že by měl každý mít vyplnění profil a může mít i v podpisu kde (m.n.m). a v čem (typ úlu) včelaří + plus něco navíc např. linii matky atd.

Co se týká ukládání starších příspěvků do archivu už se to tu několikrát navrhovalo. I já jsem pro, protože každý nový uživatel je odkázán aby si odpověď na svůj dotaz našel v předchozích příspěvcích, ale pokud se podíváte kolik už jich tu za tu dobu existence fóra je, tak už snad ani nejde všechno přečíst. Pár krát jsem to zkoušel něco dohledat o čem jsem věděl, že tu bylo a věřte, že ne vždy se mi to povedlo, přestože jsem přibližně věděl, kde hledat Sad

Myslím, že by nebylo na škodu, teď když přibyli noví správci, že by se vždy na nový rok všechno hodilo do archivu a vymazali se příspěvky nemající žádnou hodnotu.
Referenční URL's