Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Náměty pro zlepšení fóra
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
I já to tak mám.
Chytrý telefon ani tablet nepoužívám, ale v praxi by to mělo být tak, že prohlížeč detekuje mobilní zařízení a automaticky otevře verzi stránky pro mobilní zařízení. Netuším, jestli jde toto ignorovat a nastavit. Kdo je více "mobilní" než já, možná doplní.
Presne tak mám problém pripojiť sa počítačom a tak chodím mobilom, nič nenadstavujem, beží to automaticky...
Mam Windowsy 10 na mobilu a je tam v nastaveni prohlizece jestli uprednostnovat mobilni nebo desktopovou verzi. Mohlo by to byt i na jinych platformach.
Měl bych námět, jestli by nešlo trochu ubrat na mazání příspěvků a zamykání témat. Konkrétně teď mám na mysli třeba téma "výhodné ceny cukru", kde proběhla informace o kamionech cukru za 8 kč a následná diskuse o tom že je to podvod. Když to podvod je, tak si myslím že je to hodně k tématu a k užitku každému, kdo si to přečte a bude na základě toho míň důvěřivý a bude si dávat pozor. Pokládám to za docela dobrý efekt čtení VF. To že tam někdo někoho nazývá idiotem, za to že si z toho "dělal srandu" a tvrdil že mu cukr od šmejda přišel je jiná věc, řešitelná spíš nějakým tytyty pro konrétní lidi. Zamykat právě v tomhle období téma o výhodných cenách cukru, a ještě když se celá diskuse držela tématu (a ne že ne), s tím že "dáme pauzu než si všeci nakrmí" mi fakt nepřijde úplně nejlepší. U nás teda zatím moc akcí na cukr nebylo a tahle problematika je hodně aktuální, sleduju to a myslím že nejsem sám. Až to v září, říjnu nebo kdy odemknete, tak to bude tak trochu k ničemu. Tohle byl jeden z dost přímých benefitů čtení fóra.
I v jiných tématech ale mizí celé úseky diskuse, bez nějakého aspoň stručného vysvětlení nebo vůbec upozornění že tam něco chybí. Fakt si myslím že by bylo mnohem lepší postihovat za konkrétní prohřešky a případně rozdávat banány, než takhle roztrhávat kontext a kontinuitu diskuse, a bez varování brát diskutujícím jistotu, že to co tady vypisujou tady ještě za hodinu bude, i když si třeba žádného prohřešku nejsou vědomí.
Vše v dobrém, vím že to není jednoduché, ale přimlouval bych se za používání jiných prostředků. Díky, zdar
HI
Řešení pro budoucnost VF by bylo udělit práva k psaní příspěvků pouze moderátorům. Ostatní by mohli jen číst. Naverbovaní moderátoři by se přestali chovat jak utržení z řetězů. Sám sobě nevymažeš.

Dělám si srandu. Jejich činnost je výchovná. Od té doby co se mi "samy od sebe" začaly měnit a upravovat příspěvky tak že získávaly úplně jiný smysl mně to neláká sem už tolik psát. Škoda že se toho nedožil tom.50, zvláště ten by si oddychl. I když ten už vesele řádí jinde...
Ja bych rekl ze prave z duvodu prehnaneho mazani a odstranovani prispevku sem spousta lidi nepise nebo uz neni..chtit po diskusnim foru aby prispevky byly podle pravitka no hodne uspechu..holt nekdo funkci unese nekdo ne...a trestat za porusovani vsechny tim ze se smaze podstatna cast prispevku ktery na sebe navazujou tak to at si da spis oddych ten kdo to maze..jde to tady cim dal tim vic z kopce a zacalo to tak nenapadne...
Jo. Například KaJi vůbec netušil že má banána. Přestal sem chodit ještě než ho dostal a už se sem nevrátí.
Kohout: Kde jinde?
Milý cenzore,

informace co se stalo z členy, které jste odsud vystrnadili je adekvátní informace, která zajímá nejen Kohouta a Heteropteryxe nechápu proč to mažeš!!!!

Chápu, že informace o tom, že existují i jiná fóra než je toto tě rozpaluje do běla, ale smiř se s tím.
S tématem to rozhodně souvisí, protože pokud budete pokračovat v nastaveném kurzu, tak si ta nová fóra najde více diskutérů.

Děkuji za pochopení...

Tedy znovu:

Tom.50 se přesunul sem:
http://www.ifauna.cz/diskuse/
najdeš ho v těchto diskusích
http://www.ifauna.cz/profil/tom50/kdediskutuje

Jiří Mátl a Karel Jiruš se přesunuli sem:
https://www.vcely.org/
Když vyhodili z včelařského fóra Tom.50, mlčel jsem, protože ne ve všem jsem s ním souhlasil.
Když vyhodili z včelařského fóra Jiřího Matla, mlčel jsem, protože ne ve všem jsem s ním souhlasil.
Když vyhodili z včelařského fóra Karla Jiruše, mlčel jsem, protože ne ve všem jsem s ním souhlasil.

Když vyhodili z včelařského fóra mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Niem%C3%B6ller

„Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nedělali nic“ (Edmund Burke)
Citace:NESTOJÍM O TO.

Hele ty řediteli tady toho všeho. Mám pocit že jsem reagoval na příspěvek KTM a to dost k věci. Momentálně se diskutuje o nespokojenosti členů fóra s jeho moderováním. Rozdávejte upozornění a banány, ale nekurvěte příspěvky tím že je měníte bez upozornění. Nebo ještě lépe přestaňte moderovat když to neumíte.
Tímhle pristupem ani nebudou mít co moderovat, možná něco doma Big Grin
je to přesně o tom co jsem říkal už před x lety, že se to dostane až do této podoby...sám sem chodím minimálně, ale občas ještě nějaké záchvěvy mám....ale opakuji, změňme to na to, že každy kdo založí téma si za něj bude ručit.....on ho založil, on je odpovědný...nic víc, nic míň....
Přispívám jen v obecné rovině, spíše jsem tady čerpal informace, ale poslední dobou tady není již co moc čerpat a to málo je guláš bez části příspěvků. Přimlouvám se za sebereflexi adminů.
S moderatorem, supermoderatorem i adminem se o smerovani VF necha mluvit. Dneska a vcera jsem na tom nejakou tu chvili nechal, s par konkretnimi namety a zpetnou vazbou k moderovani. Neprislo mi, ze by nebyli vstricni k jednani. Ale je pravda, ze jsem je neoslovoval cenzore nebo rediteli...

Taky si zkuste vzpomenout, jak to tu fungovalo, kdyz moderovali jen Petr M. s Honzou H. a byli uz vyhoreli... Jak se hledali novi moderatori atd.
Pánové, to se vám některým líbí všechno házet na moderátory. Ale někteří z vás co nejvíc křičíte jste se nechali často vtáhnout do půtek a hádek. Proč někteří nechcete přijmout jiný názor druhého. Třeba je špatný, ale na to musí přijít sám. Sdělím svůj a pak si myslím třeba o pr... . Někdy to člověk neudrží, to chápu, ale nemůžu "blbě" reagovat u každé "kraviny" co kdo napíše.
Toma50 jsem v hodně věcech nechápal a Jirka s Karlem často chtěli provokovat, popíchnout. Což mnoho lidí nechápe, ale chtěli (dle mého názoru) diskusi roztáhnout a dotáhnout k pořádnému výsledku. Také bych je tady nechal, ale i hoši se někdy mohli trošku krotit. Něco je na moderátorech, ale zbytek je na nás. Jaký si to uděláš .............
PN.
Možno bolo treba si všimnúť o čom sa "hádali" a zakázať iba tú tému.

Sú témy, na ktoré nebudeme mať nikdy rovnaký názor hlavne preto, že nás zastihli každého v inej životnej situácií.
(25.07.2017 17:50)karelretik napsal(a): [ -> ]....ale opakuji, změňme to na to, že každy kdo založí téma si za něj bude ručit.....on ho založil, on je odpovědný...nic víc, nic míň....
S tým by som akosi z princípu nesúhlasil. Ak o niečom viem, nepotrebujem o tom zakladať vlákno, nepotrebujem sa vychvaľovať so svojími znalosťami.

Ak niečo neviem a zaujíma ma to a chcem o tom viac vedieť, založím vlákno... A teraz, ako môžem zodpovedať za niečo o čom nič neviem, alebo málo viem?
Referenční URL's