Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Náměty pro zlepšení fóra
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Požádám o vyjádření gora.

Louky a Kohout nemohou přispívat na VF, ale psát SZ mohou.
O legálních duplicitách jsem již psal. Víc k nim není co dodávat.
(06.04.2019 8:27)Kamik napsal(a): [ -> ]Koho a kde jsem žádal, aby něco z mého textu odstranil? Na nikterak složitý dotaz "kdo je j_shadow" se mně nedostalo admina žádné odpovědi a text v příspěvku byl cenzurován (smazán), přitom zcela jistě neporušoval pravidla tohoto fóra. Si tam někde lžete navzájem mezi sebou? Proč? Že mi něco smažete, že se vám to nelíbí, ok, ale že já to tak chtěl, do toho mě, laskavě, netahejte, díky.

Kamík chápem tvoje rozhorčenie, že som omylom "upravil" tvoj príspevok , teda odstránil jeho časť...
často sa stáva, že autori požiadajú cestou upozornenia na úpravu svojho príspevku a tak som sa skôr konal ako pozorne čítal tú žiadosť o úpravu...

Prevádzkovateľ fóra a jeho administrátor ti v rozsahu ako považoval za potrebné odpovedal a nič nemazal!!! Je v tom nevinne a ospravedlňujem sa aj jemu.
Máš pravdu, je OK keď by bol časť príspevku zmazal on, konal by tak v zmysle pravidiel tohoto fóra , konkrétne bodu 18!

Zmazal som to ja a preto som tam aj oznámil že som ho upravoval...
žial neprávom a chybu som mohol len dodatočne napraviť...
Určite to nebolo z dôvodov cenzúry či tak nejako...
(ako hovorí Chocholoušek, raz za sto let...Blush)

Nikdy som neodstránil na tomto fóre žiaden príspevok, ktorý bol o VČELÁCH...
Len to že sa nájdu včelári, ktorí si tu riešia svoje komplexy občas vyvolá nežiaduce reakcie a toto bola možno tiež jedna z nich a odniesol si ju nevinný, sorry...
Ve své reakci tady Kohout nedávno napsal na běloruského uznávaného v mnoha evropských zemích včelaře, na kterého přednášce byl údajně Sedláček, že je to agent Lukašenka.

Zdejším cenzorům a upravovatelům některých příspěvků to ale nevadilo... že o něm Kohout šíří záměrně lži formou jeho vlastní.
Prostě někdo tu mohl hanit a osočovat uznávaného včelaře i jiných jak chtěl a jinému by za to dali BAN a příspěvek okamžitě upravili nebo odstranili.
Ani p. Marxovi nevadily Kohoutovi urážlivé výpady na jiné a tohoto Běloruského včelaře, ale si dovolí tu vypsat citace Z.Barnata k OP. A kritika na kohoutovi odpovědi k OP, na konkrétně položené otázky kdy Kohout mnohdy ani neodpovídal atp. p. Marxovi také nevadily.

Tak tomu říkám nestrannost p. Marxi a adminis.
Spíše trolink v prospěch kohouta. Hrůza.

Z.Barnat jen chtěl varovat začínající včelaře před touto složitou až nesmyslnou, metodou včelaření.
Mě taky děda že sousedství varoval před nastavkovymi uly. A určitě to taky myslel dobře..... Jako pan Barnat
Vernut - myslím,že jsi "věc Lukašenko " jen špatně pochopil.
Kdyz uz nas tu obtezuje reklama na slipy, tak at aspon nebrzdi nacitani obsahu fora v mobilu.
Pokud by jsi věděl jak tyto reklamy zde fungují, asi by jsi nám neříkal co jsi všechno na mobilu hledal přes internet Big GrinBig GrinBig Grin Pokud tedy nemáš vypnutou Personalizaci reklam
Ja vim jak funguje personalizace. A slipy nenosimSmile
možná bys měl Big Grin
aspoň do včel Big Grin
(05.04.2019 15:22)PetrM napsal(a): [ -> ]Legálně tu existují asi 4 duplicitní účty a to včetně mého testovacího. Byl zřízeny až po vzájemné dohodě. Nikoliv jako tolerování existujících duplicitních účtů.

Naprosto chápu, že může existovat někdo, kdo je např. pracovně napojen na firmy podnikající ve včelařství, má vůči zaměstnavateli povinnost mlčenlivosti a chce jednak pod svým pravým jménem zveřejňovat oficiální informace, ale také by se rád zapojil do "neoficiálních" diskusí" a bojí se že v nějaké plamenné diskusi (třeba neúmyslně) prokecne něco za co by mohli být následně popotahován.
Každopádně by tyto dva profily neměly být zneužity, tak aby zkreslovaly vyznění diskusí či doknce provokovaly druhé. Jako učebnicový příklad uvedu tutu diskusi:
https://www.vcelarskeforum.cz/tema-Aktua...CZ?page=16

Kde se vyskytují na první pohled nezávislí diskutéři jdjd, vcelky.cz, Michal K a Dasypoda. Pokud si ale uvědomíme, že jdjd a vcelky.cz jsou duplicítní profily Jakuba Dolínka a Michal K a Dasypoda jsou duplicitní profily Michala Kabáta, tek hned ta diskuse vyzní jinak.
Podle mě by admin, když už dva profily jednomu člověku povolí, měl dbát nato aby nebyly takto okatě zneužity. Zajímavé je že Loukymu byl druhý profil smazán do pár minut po pokusu o zkreslení diskuse, jiným je to samé tolerovnáno.
Když už jdeš do hloubky, tak prosím nastiň, jak Kuba Dolínek se svými dvěma legálními účty může ovlivňovat či zneužívat provoz na VF.
jdjd zde byl naposledy 13.8.2016
vcelky.cz 4.10.2018

Evidentně nemá chuť na VF diskutovat, natož něco zneužívat.
Miloši, rýpeš se ve starých příspěvcích - asi nemáš co dělat, že?
Duplicita Kuby byla předem konzultována a až pak vytvořena. A měla své důvody. Když se podíváš na oba účty, mohl bys se svým analytickým myšlením přijít na důvody.
O druhé duplicitě nevím a nelze ji ověřit bez toho, aby se mi konkrétní osoba přiznala.
A promiň, tvé tvrzení rozhodně nepovažuji za důkaz.

Tímto považuji otázku existujících duplicitních účtů za uzavřenou. Pokud ty ne, ventiluj si ji jinde, prosím.
Referenční URL's