Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Zmrazeno - Slepice a polystyren
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
(11.12.2011 17:03)miko napsal(a): [ -> ]Já jen dodám k tomu polystyrenu,jak píšeš,že do toho ptáci klovou,pokud ty kuličky také zblajznou,tak to mají za pár,protože to podle mne nepřežijí(ani slepice to nepřežije a navíc hyne dost zdlouhavě).

Toto rozhodně není pravda. Moje slepice polystyren vyhledávají a systematicky ho likvidují jako největší pochoutku. Ožraly mi venkovní obložení na dvou dveřích až kam dosáhnou. Jednou jsem házel na půdu nepoužité desky polystyrenu, a naučily se kvůli tomu "vylézt" po schodech na půdu. Nikdy nepošla ani jedna. Projde to bez problému traktem. A to ty starší mají 4 roky.
Mám stejnou zkušenost. Když jsem přišel nato, že jim chutná, všechny zbytky dostávaly ony. Ekologická likvidace.Big GrinBig Grin
No,tak nám slepice pošly.Některé to asi přežily,ale pár jich zašlo.
Pro Zdeňka Bretnera: Co je na tom ekologického,že necháš slepice zobat polystyren. To tedy nechápu. Huh Spíš by se to dalo přirovnat k bandáži žaludku,ale budiž,když je chceš krmit polystyrenem,tak klidně..... Já s tím mám špatnou zkušenost.
Všimnul jsi si těch smajlíků?
No jo všimnul. Jsi taková veselá kopa. Tongue
Víš, že smích prodlužuje život. A v mém věku je to již jedna z posledních šancí. A brát to i tady na fóru moc vážně, tak to nemusíš přežít.
Nemusím to přežít?!! To zní jako vyhrožování! Big Grin No já si ale myslím,že se dá přežít ledacos natož nějaké internetové fórum. Wink
Abys pochopil o co jde, musel bych ti dát 20let. Ale to už zase nebudeš mít s kým diskutovat.Big Grin Ale jsme mimo téma. Omlouvám se.
Referenční URL's