Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: (v)cellový koncert - diskuse
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
(09.03.2011 23:23)František Kolčava napsal(a): [ -> ]Včely a violoncello mají podobné jméno a tak mě napadlo, že bych mohl pozvat na svůj koncert i vás včelaře Rolleyes takže vy, kdo budete mít čas a máte rádi nejen včelky a přírodu, ale i hudbu, tak přijďte.

[Obrázky: pozvanka_FK.jpg]

Jo kdyby to nebylo tak z ruky, rad bych zasel... Ikdyz Smetanu moc nemusim, jako zaryty wagnerian Smile
Františku, je krásné, když někdo v tvém věku se zajímá o vážnou hudbu. Patřím ke generaci, která si raději pustí nějakou tu tvrdší hudbu, ale já bych si raději vybral toho tvého Smetanu. Jen je to trošku z ruky, jak píše Tomáš.P.S. koukám, že jsi z Dubicka a já tam cca 12 let dojíždím za prací . . .
Františku, je to pro mne tak trochu z ruky, ale budu držet palce, je to krásně postavený program! Tož ať je z toho musica bona nebo dulcis, jak psali staří barokníci ... Smile.
Škoda, že vše comne zajímá je vždy poněkud z ruky. Zřejmě i zde působí "PACKALOVY ZÁKONY SCHVÁLNOSTI". Je také zajímavé, že jak přibývají roky tak i ta vzdálenost se jaksi prodlužuje. Nu což. Držím palce. Budou li však nějaké nosiče, rád bych si nějaký zakoupil do sbírky.
Ahoj Františku,

pro nás včelí kamarády ze Šumavy je to trochu z ruky ale přesto ti přejeme krásný úspěch a pevnou ruku. Rádi bychom si tě poslechli, zatleskali a pogratulovali. Tak snad na nějaké podobné včelařské akci nám zahraješ do ouška všem dnešním gratulantům.

Zdravíme

Renda a spol.
Děkuju všem za povzbuzení, trošku jsem měl strach jestli mě s koncertem nevyženete - ale jak vidno - co Čech to muzikant... Smile
Není důvod vyhánět, zvláště, když je (v)cellový Smile
Koncert na obnovu shořelého včelína:

https://orech.cz/vcelin/?page_id=974
Referenční URL's