Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Prodejny se včelařskými potřebami
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Dobrý den,chci se zeptat zda někdo nevíte o nějakém obchodu se včelařskými potřebami v okolí Sedlčan Milevska Příbrami.A popřípadě jaký sortiment nabízejí.
V obci Rovina na návsi je obchod s včelařskýma potřebama. http://www.firmy.cz/detail/2117571-jan-z...ovina.html
VK
děkuji to mám kousek a ani o tom obchodu nevím . a nevíte otevírací dobu? ještě jednou děkuji
V Milevsku prodávají včelařské potřeby v domácích potřebách v té ulici, co jde z náměstí dolů ke klášteru. Mají tam jinak kamna, krmení pro zvířata, vercajk etc. Moc velký výběr nemají, ale třeba by objednali ...
Jiří
nejmenuje se to tam u anděla?
Kousek do Příbrami v Hořovicích je jedna prodejna. Myslím, že provozovatelem je pan Vyštějn, občas jsem vídal jeho inzeráty v časopisu včelařství, zkusil bych se obrátit na něj.
(17.02.2013 9:09)stemad napsal(a): [ -> ]nejmenuje se to tam u anděla?

Jo, bingo! Díky za nastartování ...Wink
Koupil jsem tam jen pár věcí, tak nevím, za zeptání člověk nic nedá ...
Jiří
(16.02.2013 23:59)Koutensky napsal(a): [ -> ]V obci Rovina na návsi je obchod s včelařskýma potřebama. http://www.firmy.cz/detail/2117571-jan-z...ovina.html
VK

nevěděl by jste otvírací dobu v obchodě?
Bohužel nevěděl, avšak v tom odkazu je tel. kontakt, tak si zkuste zavolat. VK
Iba taký malý postreh. V Leviciach som kúpil ner. drôt 100g D- 0,4mm, výrobca jablonec a platil som nekresťanských 5,20eura. Pre porovnanie kilová cena je19,5e/kg. Tam už nenakupujem.Angry a ani vám to neradím.
(20.02.2013 10:57)Arpád Pakši napsal(a): [ -> ]Iba taký malý postreh. V Leviciach som kúpil ner. drôt 100g D- 0,4mm, výrobca jablonec a platil som nekresťanských 5,20eura. Pre porovnanie kilová cena je19,5e/kg. Tam už nenakupujem.Angry a ani vám to neradím.

Včera jsem narazil v Lysé na podobný příklad. Ovšem to malé balení bylo jinak udělané - taková krabička jako jojo - já to nestudoval a mazal koupit půlkilovku na obyčejné cívce. Dodatečně mě napadlo, že to může být důvod.
Včera jsem byl v kdysi svazové prodejně v Křemencárně a nestačil jsem se divit. Nejen, že měli skoro všechny typy odpařovačů (Liebig, Nassenheider, Yannick, polský odpařovač atd.) různé baleni KM, ale také úly Langstroth 2/3, plastová krmítka a dokonce i Žákovy rámky po 42Kč/kus. Dobrá práce, jen tak dál, koukám že Medocentrum usnulo na vavřínech a má co dohánět, pokud chce držet krok, protože tam se čas jaksi zastavil. Pokud máte nějaký tip na pěknou prodejnu v okolí Prahy tak se prosím podělte.
No, Miloši, já uvěřím, až tam najdu Moderního včelaře a léčebné přípravky s účinnou látkou thymolem (Apiguard a Thymovar) Big Grin. Nebo třeba Varrox (když už se to vyrábí v Čechách) a třeba Vcest už to rok prodává Big Grin.
Ale jinak souhlas, pohnulo se to, funguje to, jednoho to potěší ...
Mám dobrou zkušenost s prodejnou v Lysé n. Labem (hned u výstaviště).
Jiří
Vcelari na domazlicku se konecne dockali, v Domazlicich se 2. cervna otevira Vcelarsky raj v Branske ulici, kousicek od namesti. Tak snad tam pujde i neco velmi zajimaveho koupit Wink, zcela urcite se tam zajdu hned zitra rano podivat, jeste nez pojedu do prace. Wink
Honza
[Obrázky: DSCN6340_copy_II.jpg]
Zdravím, vím že je to možná hloupý dotaz. Ale mohl by mi někdo doporučit online včelařskou prodejnu? Levnou ale kvalitní.
ta už až tak levná neni, ale servis dobrý......možná provcely.cz
provcely.cz nebo vceliobchod.cz
Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s tímto prodejce http://www.provcely.eu/ Dne 29.6 jsem si objednal zboží. Potvrzení objednávky žádné nedorazilo a tak jsem tam 2.7. zavolal jestli jsem v objednávce neudělal nějakou botu. Odpověď zněla objednávka v pořádku a potvrzení určitě přišlo asi jste omylem smazal Sad, zboží bude odesláno 3.7. a následující pracovní den doručeno. Zboží nedorazilo a tak 9.7. následoval další telefonát se slovy vše prověřím a za chvíly vám zavolám zpět. Do dnes se mi nikdo neozval. A tak mne zajímá zda mám jenom smůlu a nebo má tuto negativní zkušenost i někdo jiný?
Stran: 1 2 3
Referenční URL's