Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: návštěva včelařící Prahy
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Adi Dribben, včelařka a administrátorka izraelského spolku דבוראים ודבוראות - Beeks LOVE bees bude příští týden v Praze a ráda by se setkala s českými včelaři / včelařkami. Kontakt můžete navázat přímo na facebook nebo mi dejte vědět. cher
Navrhuju pražskou lumpenkavárnu. Ale nevím, jestli stihnu. Můžu tam ale zamluvit stůl, pokud by byl zájem. Tato kavárna je proslulá tím, že vstupuje periodicky a destruktivně do tuhých dějin oboru v bahnitém rybníce zvaném Kašpárkov ... Big Grin
Další možnost je nasměrovat je do K 8 či na další významné osobnosti oboru ... Wink
Jakým jazykem mluví?
Jiří
Jiří, bud' nejsou používané pojmy adekvátní s mými znalostmi, nebo za mého času prostě neexistovaly. Adi se zajímá o včelaření ve velkoměstech, tak že asi raději bude lézt po pražských střechách, než sedět v hospůdce. Rodový jazyk je hebrejština ale mluví i anglicky.
Klidně bych jí ukázal jak je to taky možné provádět sice ve velkoměstě, kousek od metra, ale ne na střeše - v zahrádkářské kolonii.
Ale díky své tuposti se s ní nijak než rukama nedokážu domluvit a čas mimo večera, kdy by asi nebylo nic vidět, nebo víkendu, díky mé vytíženosti budu hledat taky docela těžko.
Takže z toho asi nic nebude. Případně další do SZ.
Referenční URL's