Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Výběrové řízení na post moderátora fóra
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Vypisuji Výběrové řízení na post moderátora Včelařského fóra.

Rádi bychom rozšířili počet moderátorů, kteří by dohlíželi nad dodržováním pravidel VF a pomáhali by s udržováním přehlednosti VF.
Podle počtu zájemců by bylo pravděpodobně VF rozděleno do několika sekcí, kde by každá sekce měla svého moderátora. Ti by i přes toto rozdělení měli možnost moderovat celé VF.

Požadavky:
  • nestrannost – Je jedno, zda jsi nebo nejsi členem nějakého sdružení. Je potřeba měřit všem stejně.
  • ochota věnovat VF čas

Povinnosti:
  • NESTRANNOST
  • dodržovat vnitřní pravidla pro moderování


Případní zájemci mi mohou napsat soukromou zprávu.
Ahoj, k moderování "se nemám", ale byl bych ochotný platit měsíčně řekněme cca 50 Kč jako příspěvek/poplatek na profi správu VF.

Dovedu si představit, co s tím je práce. Zároveň vím, jak umí vyprchat nadšenectví a naopak rutina ubít či znechutit. Placená práce vnitřní motivaci nevyžaduje, resp. ne tolik. Pokud by se takovýchto příspěvku sešlo víc (s ohledem na počet přispěvovatelů, návštěvnost apod.), mohlo by to pro někoho být zajmavé přilepšení k rodičovské "dovolené", důchodu, dlouhodobé nemoci apod. A jako si platím včelařské časopisy či jinou formu informací a sebevzdělávání jinde, nevadilo by mi platit i VF - benefit z toho je myslím zřejmý.
i já přispěji založ účetIdea
Díky, ale peníze vybírat nebudu.

Opravil jsem v prvním příspěvku informaci o možném rozdělení VF na sekce.
Moderátoři nebudou mít přidělené sekce, ale budou mít celoplošnou působnost.
Škoda,to vybírání peněz by to tu mohlo pročistit vic než deset moderátorů.
Co takhle pravidelne stridat unavene moderatory nebo smenny provoz. J.
Pokud chcete platit, tak místo peněz na moderátora, dejte peníze na reklamu Včelařského fóra do Moderního včelaře či Včelařství. To by sem jistě přineslo trochu nové krve. Nebo lépe, ať se adminovi přihlásí někdo z výše uvedených tiskovin s bezplatnou nabídkou inzerce. Ostatně fórum je projekt neziskového charakteru.
No myslím že kdo hledá najde, a kdo nehledá nechce...
(08.11.2016 14:06)Frey napsal(a): [ -> ]Pokud chcete platit, tak místo peněz na moderátora, dejte peníze na reklamu Včelařského fóra do Moderního včelaře či Včelařství. To by sem jistě přineslo trochu nové krve. Nebo lépe, ať se adminovi přihlásí někdo z výše uvedených tiskovin s bezplatnou nabídkou inzerce. Ostatně fórum je projekt neziskového charakteru.

Možno ušlo Tvojej pozornosti že tu je aj vlákno Včelárske vtipy.

Po zrušení niektorých nevčelárskych vlákien bude toto fórum opäť najlepším VF v celom česko-slovensku. Držím palce "moderátorom".

Ešte by som rád upozornil na fakt že "cenzor", "moderátor" a "administrátor" sú tri odlišné kategórie, ktoré nemožno zamieňať. Momentálne toto fórum najviac potrebuje CENZÚRU. Pozor, nie názorovú cenzúru, ale cenzúru tematickú. Nebudeme sa tu baviť napríklad o farebných štandardoch dobytka. Vráťme sa pekne ku včelám a úľom a včelniciam (a budeme mať aj med).

Najprv som bol za zachovanie vlákna "jen tak" ako miesto na ventilovanie nálady, ale ako sa ukázalo v tomto vlákne sa najviac vyhrotila nálada, ktorá neskôr prešla aj do ostatných vlákien.
Tak už nám tu trénuje moderování pět nových moderátorů.
Zatím jen trénují neveřejně. Až budou připraveni, dám vědět.
Případní zájemci se mohou stále hlásit - mohou být v záloze.
Mali by sa dáko označiť.Cool
Budou, neboj. Jakmile dotrénují a začnou moderovat, budou vidět. Smile
Rád bych Vám oznámil, že novými moderátory jsou
Mají celoplošnou působnost, ale zároveň mají přiřazené prioritní oblasti viz text výše.
Prosím o respektování jejich rozhodnutí.


Zároveň prosím všechny, aby byli vůči jejich zásahům zpočátku shovívaví - teprve se to učí.
Jejich případné chyby nebo přehmaty s Honzou rádi napravíme. Stačí se nám ozvat.
Som rád za nových moderátorov,ale očkával som, že ostatným pôjdu vzorom a budú mať všetci riadne vyplnený profil.Aspoň teda svoje meno,nech ich vieme v prípade potreby aspoň osloviť.Inak som z výberom spokojný a držím im palce.Wink
A taky by to mělo být genderově vyvážené, dále by měla být skupina složena z černocha, číňana a zástupce menšiny.
Vsichni moderatori vypadaji nadejne. Tak hlavne se nebat a mazat flamy a politiku hned v zarodku a bude to tu zase vcelarske forum. Dik.
Referenční URL's