Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Krásné svátky a hodně úspěchů v novém roce
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Krásné svátky a hodně úspěchů v novém roce

přeje všem

tým Včelařského fóra
Pohodové svátky míru a pokoj lidem dobré vůle.
Dovolte mi abych popřál všem návštěvníků tohoto fo'ra šťastné a veselé prožití vánočních svátků a do nového roku 2012 štěstí zdraví a mnoho včelařských úspěchů a tomuto fo'ru aby i v roce 2012 bylo hojně naštěvováno.Smile
Prajem všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkou, krásnu rodinú pohodu, veľa štastia, zdravia a úspechov po celý budúci rok a zlášť v našom prekrásnom "koníčku" .
Též se připojuji - klidné vánoce, a s přáním všeho dobrého v novém roce.
Při bloumání po různých zákoutích fóra jsem zjistil takovou možnost, že mohu někomu darovat nějaké body. Když nevím k čemu to je, připadlo mi to jako dobrý nápad vyzkoušet poslat nějakou tu "charitu" lidem, jejichž příspěvky mne ať odborně či jinak pozitivně obohatily. Jenže jsem netušil, že takovéto "obdarování" není anonymní, ale že s "darem" jde i automatická zpráva, která to vykecá a ještě takovým způsobem, že už se jeden z postižených ozval - o co jako jde. Tak u administrátora přimlouvám, aby změnil nastavení a tyto "dary" byly anonymní, protože jsem se rozšoupl, vyčerpal svůj limit a na spoustu dalších se nedostalo. Takže díky všem za každý příspěvek, který nás posune o kousek dál a RADOSTNÉ DNY.
Přeji Vám všem krásné svátky a hodně štěstí a zdraví, málo roztočů a hodně zdravých včel v nové roce 2012

Rád bych také touto cestou poděkoval všem návštěvníkům a uživatelům tohoto fóra za to, že sem chodí a píší.
Je to pro nás začátečníky veliká pomoc. A pro mně osobně veliká čest, že se vám tu líbí. Alespoň doufám Wink
Také, ač jsem pasivní účastník (nestíhám ale fandím), přeji požehnané Vánoce a vnovém roce klid, pohodu a zdraví Vám a včelám.
Petr Texl
Vážení přátelé, dovolte mi popřát Vám bohatého Ježíška, krásné a klidné svátky Vánoční, všechno nejlepší, hlavně splnění všech snů a tajných přání v nastávajícím roce 2012

Chci vyjádřit velké poděkování zejména aktivním přispěvovatelům tohoto včelařského fóra. Snad si všichni z našich příspěvků odnášíte to, co Vám chceme touto cestou sdělit.
Největší poděkování za dosud udělanou práci ale chci vyjádřit administrátoru Petru Mirovskému a moderátoru Janu Havelkovi za to, jak kultivovaně a hlavně přehledně je toto fórum vedeno.
Ing. Rostislav Pešek Lukavec
Vážení přátelé,
dovolte mi abych Vám všem poděkoval za slušnost a toleranci na tomto fóru. Zde je vidět, že fórum navštěvují kulturní a kultivovaní lidé, kterým nechybí chuť ani ochota se se svými problémy a zkušenostmi podělit s ostatními a vědí, že nemusí mít obavy z posměchu či urážek, jako se tomu děje jinde. Za to patří dík také těm, kteří se o chod fóra tak obětavě starají. I proto je toto fórum vedeno ve skutečně přátelském duchu. Dovolte mi poděkovat i všem včelařským odborníkům, kteří nás dokáží postrčit v našem vědění o další kousek dál. Dovolte mi poděkovat i všem lidovým výzkumníkům za podněty ze své praxe, které nezištně dávají k prospěchu nám všem a které nás inspirují ke zlepšení naší včelařské praxe. Dovolte mi poděkovat i organizátorům osobního setkání účastníků tohoto fóra které se konalo již dvakrát. Doufám, že tato tradice bude pokračovat i v následujících letech.
Zkrátka dovolte mi poděkovat všem, kteří se se svými vědomostmi, zkušenostmi, starostmi i úspěchy a radostmi dosud nebáli na tomto fóru podělit s ostatními a doufám, že tomu tak bude i nadále.
Vážení přátelé, dovolte mi popřát všem účastníkům tohoto fóra, aktivním i těm pasivním, hezké a klidné svátky vánoční a mnoho štěstí, zdraví a sil do nového roku 2012 a klidné vyzimování vašich včel v plném zdraví.
Josef Křapka
Nejsem zastáncem hromadných gratulací, ale dnes udělám vyjímku. Když jsem se před pár lety zmínil, že bych rád zkusil včelařit, většina mých blízkých měla obavy o mé duševní zdarví. Nějakou dobu jsem potichu přešlapoval a naslouchal hlasu zkušených včelařů, dnes mohu říci, že kolegů, kteří své názory a zkušenosti prezentovali v literatuře a na internetu. Tuším, že to byl Jirka Matl, kdo o mě prohlásil, že jsem nejdéle teoretizující včelař ve střední Evropě Smile. Letošní rok jsem bariéru teorie prolomil a pořídil si svá první včelstva. Nějakou dobu před tím jsem se stal členem komunity včelařského fóra, byl přijat mezi Vás včelaře. Děkuji všem, kdo jste mi pomohli směrovat kroky správným směrem, děkuji všem, kdo jste radili ostatním, děkuji všem, kdo jste pomohli nastolit na fóru atmosféru přátelství, kamarádství a dobrých vztahů.
Přeji příjemné prožití vánočních svátků, v soukromém i včelařském životě jen vše hezké.
I já se přidávám s přáním prožití krásných svátků vánočních, plných klidu a pohody.
Pro mě jsou tyto vánoce letos jiné a vyjímečné. Nevyhlížím ježíška ale slunovrat Smile). Místo vánočního stromečku se válí po domě přířezy a děti připravují nadšeně rámečky.
Chtěla bych moc poděkovat všem na tomto foru, nejen jeho zakladatelům ale i těm, kteří přispívají a nám stále tápajícím začátečníkům dodávají odvahu nevzdat to a dál bojovat a poučit se z vlastních chyb.

Všem přeji do Nového roku hodně sil a optimusmu a hlavně úspěchů nejen ve včelaření!!!!
Vážení přátelé, kolegové včelaři a včelařky
Přeji vám krásné prožití Vánoc, pokoj a klid v dnešní tak stresující a uspěchané době. Nechť je váš život pln Božího požehnání, porozumnění a hledání smíru. Věnujeme se velmi ušlechtilému zájmu a skrze něj objevujeme úžasná mysteria přírody. Věřím, že ten imtimnější dotek přírody a hlubší pochopení podstaty života z nás děla o něco lepší, chápavější lidi, pro které je lidštější přístup k sobě navzájem velmi důležitý. Opravdově včelařit se nedá bez lásky k onomu malému tvoru, který je nejen facinující, ale také úžitečný a obdarovávající. Včelařství je asi nejušlechtileší posedlost, jakou jsem kdy poznal a proto vám všem přeji, aby vám včelaření přinášelo radost, příjemná poznání a nová přátelství. V následujícím roce přeji nejen zdraví a stěstí, ale také osobní úspěhy, co nejméně starostí a hlavně harmonický a láskou naplněný rodinný život.
Přijemné prožití vánočních svátků, krásnou pohodu ve Vašich srdcích,
v novém roce, hodně zdraví, Božího požehnání a radostných chvil........
Přeje
rodina Novákova z Hradiště
Přátelé,

při této Vánoční příležitosti nám všem přeju, ať nás náš koníček nerozděluje.
Ať nám přináší radost a odpočinek.

Ať nás naplňuje i v dnešní době klidem vědomí, že "..... pole slouží i Králi"

Radek Krušina
Krásné svátky vánoční a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2012 všem poctivým včelařům přeje
Petr Kovář s rodinou Smile
Tak přátelé, taky Vám přeji hezké prožití vánočních svátků a štastný nový rok a ať bzučí Smile))
Krásné prožití Vánočních svátků, mnoho pohody a porozumění v novém roce.

Petr Boleloucký
Příjemné prožití vánočních svátků a úly plné včel a medu v novém roce přeji všem včelařům.
Milí přátelé - a teď jsem fakt ujel od vždy proklamovaného oslovení kolega/kolegyně, když jsou ty Vánoce, ale teď najednou nevím, jak mám být genderově korektní, ale budiž ... - milé přítelkyně Big Grin, už tu bylo napsáno tolik milých a moudrých slov a mi to udělalo velikou radost. Díky za ně ... a moc! A furt přemýšlím, co připsat a - jak kedysi vravel Gabo Zelenay - neviem a len sa tak obzerám ... Wink. Kousnu-li do toho, tak asi toto: je skvělé, že se tu můžeme takto potkávat, debatovat, souhlasit, nesouhlasit, posouvat se dál, předávat si zkušenosti. Včely to vědí, o tom nepochybujte, jakkoli tyto stránky, stejně jako stránky jiné - nečtou ... Ony vědí své. A ocení to. Už brzy, neb slunovrat už máme za sebou a už nám to brzy začne ...
Tož pokojné a požehnané svátky letošních Vánoc Vám všem a přejme si, abychom se tu i v příštím roce mohli takhle potkávat ... Nejvyšší na nás sice dává trošku bacha, ale přičiňme se i sami. Snad nám k tomu pomůže i ona podivná a profláknutá trojka: víra, naděje a láska (to je ta, co je jako Večernice plující černou oblohou, nebo jako krásná loď, která ztratila kapitána ... Jak to napsal dávno už jiný Václav, k jehož hrobu do Lochovic chodím na Nový rok a říkám mu tam ta jeho "slovíčka". Onehdá jsem tam potkal cca sedmdesátiletou paní, u té fotky na náhrobku, kde je Václav v těch pětadvaceti, kdy šel "slovíčkařit" tam nahoru ... A pravila: jó, Vašek, s tím jsem seděla ve škole v lavici ... Hrome, není tohle poselství ...? Big Grin).
Vše dobré Vám všem aneb: omne bonum ... Wink
Jiří
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Referenční URL's