Toto fórum používá cookies
Toto fórum využívá cookies pro ukládání vašich přihlašovacích údajů, pokud jste zaregistrováni. Pokud nejste, ukládá vaší poslední návštěvu. Cookies jsou malé textové dokumenty uložené na vašem počítači. Cookies uložené tímto fórem mohou být použity pouze na této webové stránce a nepředstavují žádné bezpečnostní riziko. Cookies na tomto fóru také ukládají konkrétní témata, která jste si přečetli a kdy jste je naposledy četli. Prosím potvrďte, zda chcete přijímat nebo odmítnout toto nastavení cookies.

Cookie budou uloženy ve vašem prohlížeči bez ohledu na volby, aby se zabránilo opětovnému pokládání tohoto dotazu. Budete mít možnost změnit nastavení pro soubory cookie kdykoliv pomocí odkazu v zápatí.


Hlasování: Jakého výrobce medometu upřednostňujete?
Apidomia – www.apidomia.cz
Carl Fritz – www.carl-fritz.de
Havlíčková Borová – www.medomety.cz
Logar – www.logar-trade.si
Łysoń – www.lyson.com.pl
Medomety Kovář – www.medomety-kovar.cz
Jiného – napište do příspěvku jakého
Týča – kovovyroba-tyca.cz
[Ukázat výsledky]
 
Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medomet
Autor Zpráva
j_shadow Pryč
Senior Member
****

Příspěvků: 506
Připojen(a): 30.03.2017
Hodnocení:  
Oslovení: Je mi to jedno
Příspěvek: #2381
RE: Medomet
Pokud potřebuji dvě výšky rámků, řešil bych to podle toho vyššího, aby to pasovalo. Pro nižší rámky stačí udělat vložku na spodek kazety - vytočím jednu výšku, vyjmu anebo vložím tu vložku a vytočím zbytek.
Dnes 17:39
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Bud Offline
Junior Member
**

Příspěvků: 33
Připojen(a): 30.07.2019
Hodnocení: Nesouhlasím s příspěvkem   Souhlasím s příspěvkem
Oslovení: Je mi to jedno
Příspěvek: #2382
RE: Medomet
Vyrábí 2 velikosti koše. Buď 44x25 nebo 44x27. Na míře 24 mám už pouze jedny včely. Když bych vzal ten větší rozměr 27, nebude pak optimalový rámek 17 cm lítat 10cm?
Dnes 17:48
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
j_shadow Pryč
Senior Member
****

Příspěvků: 506
Připojen(a): 30.03.2017
Hodnocení: Nesouhlasím s příspěvkem   Souhlasím s příspěvkem
Oslovení: Je mi to jedno
Příspěvek: #2383
RE: Medomet
Mám Kováře na 24 a točím i 17 a 15 a nemám s tím problém. Rámky dávám na konec kazety (ke středu), tak odstředivá síla to při roztáčení už nemá kam posunout.
Dnes 18:49
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Pravděpodobně související témata ...
Téma Autor Odpovědí Shlédnutí Poslední příspěvek
  Horizontální medomet Lukáš Bašta 48 41.744 07.04.2015 17:41
Poslední příspěvek: Jiří Matl

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 3 Host(é)
KontaktyPortálNahoruNa obsahOdlehčený (archivační) módMobilní verzeRSS | Nastavení souhlasu s cookies