Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Medomety Kovář
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6
medomet od Kovaře mam, a jednaní s nim fer. Došlo k malým problémům, a medomet na své náklady odvezl opravil navíc zadarmo mi vyrobil druhy odtokový otvor, a vše poslal zadarmo zpět. Nestalo to ani korunu.
Kohout je precizně seřízen a ani kapka neukápne.
Musím také přidat zkušenost, že je-li kouhout správně seřízen, není možné aby ukápl.
Jinak co se týče komunikace s panem Kovářem, mám jen ty nejlepší zkušenosti.
Ja mam take medomet od P.Kovaře a jsem snim maximalně spokojen doporučuji.
Mám od neho pastovačku, robotu má fakt super až na to riešenie s krídlovou matkou a na druhej strane 10 kľúč, malo to byť privarené
To serizeni myslite ze jako vemete kombinacky a desitku a utahnete to???Smile))nezlobte se ale za ty penize ? to by mel p.Kovar vymyslet lepe.
Nikto nie je dokonalí !
(28.09.2015 20:15)SUBMARINE napsal(a): [ -> ]To serizeni myslite ze jako vemete kombinacky a desitku a utahnete to???Smile))nezlobte se ale za ty penize ? to by mel p.Kovar vymyslet lepe.

tak mu to zkus navrhnout, myslim, že bude rád za každej postřeh přínosnej k zdokonalení jeho výrobků Smile
To je dobry napad.
(27.09.2015 19:38)SUBMARINE napsal(a): [ -> ]Jo kohout kdyz chcete dotahnout tak musite mit kombinacky a desitku klicek. tam je kridlova matice a sestka sroubek na desitku klic?Stacilo by vytocit valecek do toho zavit a zavarit to tam. Je to jinak pekne udelany ale tohle je totalni nesmysl.

Evidentně jsi nepochopil, jak to funguje. Ta matička je na konci proto aby se nedal vyšroubovat a případně ztratit šroubek s křídlovou matičkou. Utahuje se to pouze křídlovou matkou vůči závitu v zadním pevném dílu ventilu. Pokud zezadu rveš matičku desítkou klíčkem, ničíš si tento závit. Kovář to má dobře zmáknutý mě to funguje bez potíží.
Máš pravdu, funguje to presne tak. Len mne to po kúpe nešlo otočiť ani bohovi, stačilo trocha namazať a funguje to super. Takže Kovář vážne vie, prečo to netreba vôbec priváraťTongue
Dobry den,prosim netykejte me ja vam taky netykam a zrejme asi jste nic nepochopil.Cely zivot pracuji na dilne tak ze me nepoucujte co a jak ma byt.a vas nazor me vubec nezajima, jen jsem napsal moji zkusenost.
Tak si do profilu zaškrtni že požaduješ vykání.
(03.10.2015 19:36)SUBMARINE napsal(a): [ -> ]Dobry den,prosim netykejte me ja vam taky netykam a zrejme asi jste nic nepochopil.Cely zivot pracuji na dilne tak ze me nepoucujte co a jak ma byt.a vas nazor me vubec nezajima, jen jsem napsal moji zkusenost.

Klidně mi tykej. Pokud si myslíš, že utahováním zadní matičky utěsníš přední pohyblivý díl, tak potěš pánbůh. Pěkná hloupost proti zákonům mechaniky. Nechtěl jsem to napsat tak natvdo, ale tvá reakce byla hloupá. Čekal jsem spíš diskuzi, nebo snad i poděkování, jak jsem starej, tak jsem naivní. Jirka
Protože ten medomet nemám, hoďte sem fotky o čem se bavíte, podle mě je možné oboje, záleží na tom kdo kde udělal závit.

Mimochodem, jak nakupujete medomety od Kováře? Z internetu? Tam toho moc podle mě není. Nebo je možné je někde vidět než u něj doma, tedy na výstavách atd?
Závit je v zadní pevné části střihového ventilu. Fotky mi sem už nejdou vkládat , nějak jsem si to zahlušil a neumím to vyčistit.
A on to má kov na kov?
ano, 2x 5mm nerez
(04.10.2015 10:06)KaJi napsal(a): [ -> ]...
Mimochodem, jak nakupujete medomety od Kováře? Z internetu? Tam toho moc podle mě není. Nebo je možné je někde vidět než u něj doma, tedy na výstavách atd?

Naposledy v Brně Lužánkách na Hruschkovi. Zvratný čtyř rámek.
Karle prijed se podivat ke mne, mam zvratny sestiramek s automatikou. Das tam ramky zmacknes knoflik a jdes odvickovat dalsi varku. Taktez mam od nej nadobu se síty a staceci nadobu a odvickovaci vanu a jsem velmi spokojen.
Kvůli tomu jsem tam plánoval cestu, měla tam být podle původních záměrů i výstava současných výrobců, ale přišla zpráva že nemají zájem, neboť je v tuto dobu Ostrava.

Je docela zajím,avé, že v Čechách není nějaká reprezentativní včelařská výstav na dostupném místě - tedy tak aby to měli všichni tak do 2hodin autem.
Stran: 1 2 3 4 5 6
Referenční URL's