Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Kontakt na ZO
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5
(28.04.2014 18:39)MartinP napsal(a): [ -> ]Jenže to tu řesiš co bude až my tu nebudem, ale my řešíme co je teď a co bude zitra, aby bylo něco po nás až tu tedy nebudem.

To si řešíte vy Smile článkami ve Včelařství! Jak získat funkcionáře apod. a tím kamuflujete témata, která přiměli někoho i mě ze svazu vystoupit. Ten nedořešený pohřeb VčelyPředboj byl první a bohužel nebyl poslední. Nyní řešíte plnou moc k léčivům a jak se dívat na nečleny a jak je kontrolovat. Prostě zase děláte něco jako "Lidové milice" a neuvědomujete si, nebo si nechcete uvědomit, že to svazu nepřísluší i když si to může napsat do stanov. Prostě kontrolní aparát tu je dán SVS a být členem svazu jen kvůli léčení mi příjde málo. Z tohoto důvodu je přinejmenším směšné, když se předseda svazu ohání nějakými procenty; nějakými komunikacemi a znalostmi problematických témat na všech úrovních. Nehrajte si na pány co mají moc rozhodovat. Vraťte se k původním myšlenkám a důvodům proč se spolky zakládali - spolková činnost, pomoc ostatním včelařům, vzdělávání, zlepšení podmínek pro včely... ale vše jen na úrovni členství případné dobrovolné spolupráci. Pak bude klidná hladina a ti co reptají u piva jak je označuješ nebudou mít záminky kritizovat systém.
Ale to jsem nikdy neřekl, že mimo ZO není spásy. Ať si to každý řeší jak chce. Jen si nemyslím, že ZO potažmo CSV je to největší zlo ve včelařském světě. Ono to totiž neni o tom spolku, ale o lidech, kteří za tím spolkem stojí. A to platí jak o CSV tak i o těch ostatních.
Jinak co dovede svévolná ruku trhu jsme viděli v podání Klausovi privatizace.
Nic není jen černé a bílé. Vše má svůj rub a líc, nemůžem házet všechny a všechno do jednoho pytle atd,atd.
Největší zla byli minulým předsedou ČSV ukázková (on se prostě rozhodl k moru postavit jeho jedinou správnou metodou) a těch zel co stáli nevčelařskou veřejnost nemalé částky financováním tunelů a peněz, které vlastně nebyli za potřebí, když leželi ladem na účtu Nasa, úspěch kampaně na zvýšení spotřeby medu ... mohli pomoci jiným potřebným třeba v záchranně života nebo léčby.
Teď je na čase ukázat, že lednová volba předsedy a předsednictva měla smysl ... jinak černota padá i na vás dole, pokud jste se neozvali a nesnažili o nápravu. Neozvali se pro informovanost jak svaz hospodaří. Zatím tedy není podstatných změn k zaznamenání a plnění slibů potřebuje ještě kolik času???

Do té doby je tato diskuze zbytečná a taky směšné tvé vyzívání aby ostatní spolky nečekali na oslovení a sami oslovili a začali jednání s ČSV atd.
Taky tento tvůj příspěvek naznačuje spásu v hromadném a komisionálním modelu co tu byl. NEMYSLÍŠ?
Štěpánovští včelaři oslavili 90 let existence
https://benesovsky.denik.cz/ctenar-repor...91008.html
Stran: 1 2 3 4 5
Referenční URL's