Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Přehled výkupů medů
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7
Jen mám takový pocit, že když vykupuji med, může být nějaká aktivita diastázy kontrolorům ukradená. Když to zabalím a dál prodám jako pekařský med, nebo prodám na další zpracování , . . . ., nebo zhomogenizuji, . . .

Prpstě úřad se po 10 letech probudil, tak je aktivní. .-)
Máte někdo přehled, za kolik se le0ots vykupuje med?
květový cca 65 Kč ... to bych ho radši zkrmil včelám Wink
gamba jevíčko má 67
Po medu zacina poptavka mezi vcelari,kteri meli zimni ztraty nebo se na jare nezadarilo.Prodavat do vykupu mi pripada jako cire blaznovstvi,kdyz se da prodat za mnohem vyssi cenu mezi vcelare kvuli udrzeni zakazniku.
Díval jsem se jen tak na stránky "slovutné" společnosti Včelpo. Zatím med nevykupujou. Oni mají zřejmě dost levnýho sajrajtu z Ukrajiny, aby mohli regulovat cenu na trhu "ve prospěch" českých včelařů.
Po pravdě - já osobně bych do Včelpa nedal ani kilo medu nebo vosku. Zločinecké organizace nepodporuju.
U nas je na to stejny nazor,Vcelpu ani hlt medu.Podraz na ceske vcelare se neodpousti.
No ale Včelpo má "svoje" výkupce a těm se vesele prodává Smile Ono na každém fóru to je trochu zkreslující, neboť sem chodí jen malinká část včelařů. "O včelařském životě" ostatních se můžeme jen domnívat. A plno lidí "nepřizná" dodání medu výkupcům, aby jim někdo nevynadal. Raději řeknou, že málo vytočili .... a jedou na dovolenou Smile
Pokud má někdo potřebu prodávat do výkupu, tak bych ho nijak neodsuzoval. Důvody můžou být různé a soudit je nám nepřísluší.
Místo toho nabízím, že od něj nějaký ten med vezmu za lepší cenu než je výkup.
Chci zkusit vyrobit medovinu a protože začínám, svého medu zatím tolik nemám.
A nedaji si pokoj a nedaji....Sad
To je i tvoje firma, ne? Big Grin
To jo tedaSad
je sympatický, že členům přidají dvě kačky.......škoda, že jsem právě ukončil členství Sad
"Medy s obsahem vody od 18,5% do max 20,5% - 2,00 Kč/kg."

myslel jsi tohle ? Big Grin

jako základ na Dědečkovu medovinu super kauf Wink
Dneska jsem obdržel informaci, že cena medu ve výkupu na rok 2018 se má pohybovat kolem 35,-Kč za kg. Směšné co !!!!!! Tak nevím jak naložím s letošní snůškou cca 2-3 t.
2t umím prodat ze dvora. Až prodám svůj a budu mít z něj hotovost, klidně koupím 80,-/ kg
Já jej od tebe koupím za 110 a prodám za 180 ze dvora
Wink
To je u vás aj niekto ochotný predať - ak sa to dá tak nazvať, kvalitný med do výkupu za 35 kč????? To je totálna dehonestácia vlastnej práce a práce svojích včiel. To sa potom niet čo diviť že cena medu v ČR je najnižšia spomedzi všetky štáty EU, keď sa niekto nájde kto podporuje takýchto doslova darmožráčov. Nikdy som ani 1kg nepredal do výkupu /prečo by som to aj robil keď kvalitný med, dobre uskladnený má životnosť najmenej 3000 rokov, podľa nedávnych archeologických vykopávok, med nájdený a datovaný spred 1000r. pred Kristom bol nezavadný a stále konzumovateľný/ a za hentakú cenu ho radšej vylejem do kanála..
(07.05.2018 19:05)radyne napsal(a): [ -> ]Dneska jsem obdržel informaci, že cena medu ve výkupu na rok 2018 se má pohybovat kolem 35,-Kč za kg. Směšné co !!!!!! Tak nevím jak naložím s letošní snůškou cca 2-3 t.

Tomu nevěřim. Odkud si tuhle informaci dostal? Podle mě mín jak 60 nebude.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7
Referenční URL's