Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Mezistěny - výrobci a dodavatelé
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Jeden dotaz,
v létě o dovolené při cestách po Moravě - Kružberk, Bruntál, Opava, jsem získal od jednoho včelaře 7 kg vytaveného vosku. Rád bych jej vyměnil za mezistěny a tak bych rád věděl kde, v jakém obchodě máte nejlepší zkušenosti. (zásilkovou službou)
Pro pobavení, já se byl zeptat u nás v Domažlicích, a bylo mě řečeno abych přišel na jaře, že teď mezistěny na výměnu nemají, ale na jaře to budou krásně voňavé.Big Grin
Ale já mám v plánu hrát si s nimi už teď, tedy listopad a prosinec.
Děkuji za informace.
Zdravím Radku.
Jsem rád že tu potkávám krajana z Domažlicka.
Já jezdím pro mezistěny do Chodové Plané kde je dělá pan Škola.Po telefonu objednám a domluvíme se kdy si mám přijet.V ten den se ještě jednou ujistím že tam je a jedu si pro to.Vosk co mu přivezu mi odečte od mezistěn.Za pěkný,čistý z tavidla mi dal tuším 95kč za kilo.No a mezistěny u něj koupíš za 120kč za kilo což je asi nejlepší cena v republice.
Výborná spolupráce a dobrá kvalita.Doporučuji.Přidávám ti na něj telefon-728415776
Chodsko zdraví Míru,
Malý dotaz, nevčelaříš pod Přimdou? Jestli ano, super stránky a smekám klobouk. Dost často je navštěvuji. Hlavně jsem zvědavý na pokračování stavby klátu.
Jinak díky za radu a zítra mu zavolám.
Radek.
Nenašel jsem vhodné téma, tak se zeptám tady. Kde bych mohl jako začínající včelař nakoupit levně mezistěny? Nejlevnější co jsem našel jsou kolem 150 Kč /kg
Já kupuju mezistěny z Chodové Plané tady na Tachovsku od pana Školy za 130 Kč. Ještě v loni je měl za 120 Kč. Jsou kvalitní.
728 415 776 to je na něj číslo pokud by jste měli někdo zájem a nebo otázky.
Nevíte někdo, kde se dají sehnat mezistěny do 2/3 Langa?
Nikde jsem je nenašel.
A zkoušel jsi hledat třeba na Googlu... ??
Skutečně jsem něco vyGooglil sice toho moc není, ale aspoň něco - no potřeboval jsem nakopnout - díky

Langstroth vosková mezistěna:
http://www.vcelarstvi-belcice.cz/?p=prod...15,9-(1kg)
http://vast-oil.lyson.com.pl/p3028395_me...-5-kg.html


Langstroth plastová mezistěna:
http://www.nastavky.cz/?63,plastova-mezi...c.-dopravy
Tomáš Jaša, Miroslav Sedláček (Bučovice)
Dobrý den pane Čermák. Píšete že odebíráte mezistěny ze Stražiska, měl jste na mysli Stražisko v okrese Prostějov (nebo přesněji kousek ok Konice)? Jestliže by se jednalo o to samé Stražisko, myslíte že byste mi mohl poskytnout jiný kontakt (nejlépe e-mail, pokud ho ovšem máte) než mobilní telefon, který jsem jako jediný na ně našel.

Děkuji M.S.
Zkuste telefon 582 376 530 ze stránek Výrobna mezistěn a včelařských potřeb, s.r.o.
Případně e-mail: mezisteny@quick.cz
Dovolím si odpovědět za p. Čermáka. Ano, jedná se o Stražisko u Konice. Pokud vím, tak webové stránky nemají, kontakt je : Stražisko 34
798 44 Stražisko
Telefon: +420 582 376 530

Mezistěny na Optimal 42x17 jsem si objednal ve včelařských potřebách Olomouc, berou je přímo ze Stražiska a bylo to za stejnou cenu. Sice je na e-shopu nemají, ale nechali mi je nařezat na požadovaný rozměr. Maximální ochota a tím pádem moje spokojenost, mohu jen doporučit.Balík s mezistěnami jsem uskladnil do ložnice a mám pocit, že spím na včelnici, jak krásně voní Smile.
(18.02.2011 10:54)Havelka Jan napsal(a): [ -> ]...Mezistěny na Optimal 42x17 jsem si objednal ve včelařských potřebách Olomouc, berou je přímo ze Stražiska a bylo to za stejnou cenu. Sice je na e-shopu nemají, ale nechali mi je nařezat na požadovaný rozměr. Maximální ochota a tím pádem moje spokojenost, mohu jen doporučit.

Já pravidelně nakupuji mezistěny ze Stražiska prostřednictvím e-shopu Včelařství Sedláčka. Při větším odběru doprava zdrarma.
PS: osobně mi je dovezl až domů. Max spokojenost.
Ale ted koukám na odkaz a ještě v lednu stály 150Kč za 1kg. Njn všude se zdražuje Undecided.

VP Ještěd Vám je zdarma nařeze na požadovaný rozměr. Cena 1kg za 160Kč. Dodavatel Včelpo.
http://www.vpjested.cz/vcelarske-potreby...ave-ramku/
Už i stránky se Stražisku asi rýsují, žel zatím je tam k nalezení jen kontakt http://www.mezisteny-strazisko.cz
Nemáte někdo zkušenosti s mezistěnami z Bučovic - včelařství Sedláček? Jinak jsem na Moravě žádného prodejce nenašel s včel.potřebami.
Mohu doporučit Včelařské potřeby Olomouc. Dodávají mezistěny ze Stražiska za jejich ceny a pokud potřebuješ rozměr, který není v e-shopu, tak si to domluv e-mailem nebo po telefonu a nechají ti je udělat. Já tak řešil rozměr na Optimal.
Sedláček má mezistěny taky ze Stražiska /dle obalu/. Cena před 14 dny 165 kč/kg, výměnou za vosk tuším 32 kč/kg. Takže výborná kvalita /co jsem měl já/.
Jediný problém je ten, že od letoška nezasílá poštou. Bližší informace má na webu.
Zdenek
Rozměr potřebuju 39x24, kilo mezistěn tam mají za 215kč což je oproti Bučovicím za 165kč dost rozdíl když potřebuju okolo 25kg.
Ty ceny bych nebral moc jako bernou minci, v Olomouci jsou zaměřeni na velkoobchod a vlastní prodejnu, ten e-shop mám pocit je trošku jako zanedbané dítě, tak bych to řešil po telefonu, pokud je to pro tebe spádově zajímavé.
My nabízíme mezistěny,od výrobce Včelpo. jsou stejně kvalitní jako ty ze Strážiska , alespon nám to ve Včelpu tvrdí.., -Cena 150kč/kg. já osobně jsem dříve používal mezistěny ze Strážiska , ted s pochopitelných důvodů používám ty ze Včelpa a nevidím v nich rozdíl..,
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Referenční URL's