Včelařské fórum – o včelách a včelaření

Úplná verze: Ankety Buckfast - dovoz, chov
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Já prvních 6 let nevytáčel vůbec. Medomet jsem si pořídil až když jsem měl 14 včelstev.
Neměl by jsi se Jindřišku, zamyslet i sám nad sebou? Tohle tvoje vyhledávání problémů u jiných, zavání trolováním, nebo vyřizováním účtů. Ale říká se, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky...
Pokud je starší matka nebo horší kvality ve snůšce včelstvo slábne, nestačí se doplňovat, může to být i špatným odchovem matek v nepřipraveném včelstvu. Porovnat výkon matky z rojového matečníku a odchovaného.
Jindro, přijď se podívat, uvidíš jak se chová včelstvo v blahobytu obklopené zásobami ze všech stran.
To stojí za to. Smile
proč myslíš že žiji tvé včely v blahobytu a mé ne.

Jirko Přes. mohl bys mi tedy napsat, o jaké BF u tebe jde. OD jakého chovatele je máš? Děkuji.
A k cemu ti ta informace bude?
Co by si z toho vyvodil, kdyby napsal, ze to je třeba od Titěry?
(26.05.2016 21:15)Kohout napsal(a): [ -> ]Já prvních 6 let nevytáčel vůbec. Medomet jsem si pořídil až když jsem měl 14 včelstev.

Takže kto má buckfast, prvých 6 rokov nevytáča med?
Ja len, že sme vo vlákne .......hore je to niekde napísané.Smile(27.05.2016 5:27)JKL napsal(a): [ -> ]A k cemu ti ta informace bude?
Co by si z toho vyvodil, kdyby napsal, ze to je třeba od Titěry?

Od Titeru to určite nie je.
A čo keď si chce kúpiť aj on Buckfast? Však o tom je toto vlákno.
Jindřichu chceš si je snad objednat a nevíš jak na to???Přece nejdřív zažádej o povolení,,,šmarja panno....
Jindřichu co jste si mohl povšimnout oba majitelé BF kteří obhajovali urputně dovoz/ 1 v jiném vlákně/ chovají potřebné včelstvo které je Vám známé pro vznik. Nebylo by jednoduché zjistit, zda se jedná o nákup či odchov zde.
Domníval jsem se, že také roschovám po plošném zjištění na MVP nyní spáleno 20 včelstev v mém dosahu a zřejmě chov ukončím i loňský oddělek se dokázal na jaře za zásobit zřejmě z ostatních včelstev.
pro JAREK255 nevím zda je ta ironie i na mě ale máte pocit že si Zuchtkarte tisknu po vecerech doma???

Neumite číst???Já jsem jasně psal že mám včely objednané z dovozu a žádné povolení k dovozu po mě KVS nechtěla trasovaní jsem zadal dle legislativy EU pro obchod se zvířaty????já puvod svych včel znam vime????Povolení není potřeba ČSV se nepočítá!!!!!a pokud je potřeba jak tvrdíte proč to nikdo neřeší a nestará se o to???aha nestíhaj cucat dotace.....

a pokud to dobre chapu že oddělek se zásobil z ostatních včelstvech čili Loupil co to proboha chováte za včely že je vyloupí odělek???
(27.05.2016 4:56)Jindřich Meduna napsal(a): [ -> ]proč myslíš že žiji tvé včely v blahobytu a mé ne.

Jirko Přes. mohl bys mi tedy napsat, o jaké BF u tebe jde. OD jakého chovatele je máš? Děkuji.

Ty máš bujnou fantazii nebo něco s hlavou. Kde čteš že píšu že tvé včely nežijí v blahobytu?

A proč si myslíš, že ti někdo bude poskytovat informace, když jen vidí jak dokážeš vše jen zneužívat.
(27.05.2016 7:40)KTM napsal(a): [ -> ]Neumite číst???Já jsem jasně psal že mám včely objednané z dovozu a žádné povolení k dovozu po mě KVS nechtěla trasovaní jsem zadal dle legislativy EU pro obchod se zvířaty????

Veterina nič nepotrebovala a nepožadovala?! U nás na dovoz matiek alebo včelstiev je potrebné povolenie od RVPS. Pri neoficiálnom dovoze pravdaže netreba nič a to zvlášť zo štátov EÚ.
ano veterina požaduje trasovaní co na tom neni jasne ????jak se k tomu veterina stavi neni muj problem online to vyplnis a hotovo.od koho a kam tak jak je platna legislativa EU...takze se ptej spis na veterine proc je jim to fuk ne me.....
(27.05.2016 8:31)lusat napsal(a): [ -> ]http://www.krcmic.cz/kdyz-chcete-v-pisem...-otazniky/

Ten clanek by si meli nekteri jedinci peclive procist:

Stejně tak křičící individuum nebude nikdo respektovat. Bude na vás působit jako neschopný rádoby šéf, který nemá žádný přirozený respekt a doufá, že když zvýší hlas, tak jej okamžitě všichni začnou poslouchat (většinou se tak nestane). A přiznejme si to – kdo má takové lidi rád? Pouze přednosta psychiatrické léčebny v Bohnicích.
toto nepatří do tématu a zajímaví je že to desne vadi uzivatelum to umej tak max.pc zapnout...mate plnou pusinku reci o tom ze kdo se nenauci vcelarit s krankou nebude to umet s nicim a i kdyz to sem nepatri tak vy se naucte tady psat v emotikonech chat zkr.a potom tvl to bude 4EK 2H4U a chci videt jak to budete davat...
takze BDCP,s BHAC

BBB ????? BBB !!!!!

nejak vam dosly argumety kdyz otravujete s hloupostma jak se spravne psat v online komunikaci BION BOT je to jako se vcelama taky si tu spousta lidi mysli ze jedine u nas to umime spravne a nejlip....

trochu vam utekla doba.........EOT CC BVŽ........
Mám Singr a rezaté včetně trubců jako jste dal obrázek, nejhorší že to nemusí krást z mých. V úterý jsem jel okolo nechtěl jsem rušit při sečení.
(26.05.2016 22:13)KaJi napsal(a): [ -> ]Jindro, přijď se podívat, uvidíš jak se chová včelstvo v blahobytu obklopené zásobami ze všech stran.
To stojí za to. Smile

Kajiku pokud to píšeš tak to. Zni to abych přijel se na tvé včely podivat. Protože jsem to neviděl, a je zřejmé že ani u svých. Tak proč mne haniš zda mam něco z hlavou.
Kaji na další tve trololovani nereaguji, je to pod naší uroven.

Stále se ptam Jirky Presl. odkud nakupuje čistokrevné Bf. To je tak tajne nebo nelegalní. To neviš jake vlastnosti Tvoje čistokravna Bf ma a jake dominantní pokřižení ma. Jak jsem psal više jsou Bf třeba montocola a pod.
Milý Jindřichu mám pocit že ten kdo tu začíná Trollovat jsi ty podle mě je fakt off-topic pořád dokola požadovat rodokmeny od BF....

Proč nechceš pochopit,že jsi nedokázal předložit jediný Relevantní důvod,aby ti někdo dodal co tu neustále dokola požaduješ.....

Nic tajného na tom určitě není,ale pokud nejdřív někoho plísníš neočekávej potom,že ti posléze půjde na ruku a bude dělat jako že nic..

Pro méně zdatné uživatele co dotedˇ(ehmm myslím že je rok 2016) nevědí co to je online diskuze a jak se v ní běžně píše, to máte komplet s háčkama a čárkama...NAPOSLED....
Otázka byla na Jirku presličku NE pro KTM ani pro nikoho jiného. nebo jsi KTM snad jeho mluvčím. Proto očekavam , že mi odpoví Jirka.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Referenční URL's